Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víte že ?

Reiki je energie pracující na všech úrovních

       Tedy nejen v rovině tělesné, ale i duševní a duchovní, což znamená, že sjednocuje tělo, emoce i ducha a vytváří tak mnoho prospěšných efektů včetně hluboké relaxace, pocitů harmonie, klidu, zvyšování energie a zmírnění bolesti. Je to přířodní léčba a zároveň umění jemného přikládání rukou, které zbavuje tělo škodlivin, povzbuzuje a uvolňuje blokády a harmonizuje energetické proudy v těle. Reiki je terapeutická alternativní metoda, sloužící kromě harmonizace a uzdravení fyzického těla také k rozvoji osobnosti.

 

reikiii.jpg

         Energie Reiki svými vyššími vibracemi, než má běžně energetické pole člověka, pomáhá i k rozvoji tzv. mimosmyslového vnímání, tudíž zvyšuje intuici. Pravidelné používání energie Reiki pomáhá rozpouštět blokované energie, očišťuje tělo, mysl i emoce od toxinů a snaží se vytvořit stav rovnováhy. Podporuje také přirozenou schopnost buněk lidského těla obnovovat se k dokonalosti. Reiki má svou vlastní moudrost. Stačí položit na klienta ruce a energie reiki si najde svou cestu tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Je možno ji používat také jako podpůrnou terapii při závažných onemocněních.

 

 

    Naším tělem procházejí energetické dráhy – meridiány a máme i energetická centra – čakry. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na těchto meridiánech či čakrách i jednotlivých orgánech. Nejde však pouze o krátkodobé vyléčení, ale o celkové vyrovnávání energetických hladin v těle a tím napravování dlouhodobě zanedbávaných problémů v lidském organismu. Ale je nutné si uvědomit, že Reiki nenabízí zázraky.

 

energeticka_masaz_01_v.jpg

 

 

Aby mohl být výsledek příznivý a léčba účinná, je třeba terapii opakovat - zpočátku nejlépe ve 4 týdenních cyklech, později alespoň 3x týdně. Nejlépe je vnímána kontaktní forma Reiki, je to známé přikládání rukou buď těsně nad či na lidské tělo a většinou je pociťována jako přijemné teplo, které se šíří z místa přiložení dále. Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování.

Aktivuje samoléčebný mechanismus organismu a odplavuje účinně všechny jedy, karcinogenní látky a chemikálie z organismu. Proto se dá skvěle využít po chemoterapiích a otravách k obnovení imunity a posílení organismu.

 

 

1-s2.0-s1470160x10000816-gr5.jpg

 

 

Pomocí reiki je také možné odklánět patogenní zóny a čistit prostor od negativních energií. Reiki na všech těchto úrovních ovlivňuje jak důsledek nemoci, tak i příčinu. Tuto energii lze posílat na libovolné vzdálenosti, jakož i do budoucnosti.